قوانین

1- با توجه به اینکه سفارشات پس ازتایید و پرداخت بلافاصله به انبار ارسال شده و از طاقه برش می خورد ، به هیچ عنوان قابل تعویض و مرجوعی نمی باشد بنابراین در خرید و مقدار و رنگ سفارش خود دقت نمایید.

نکته مهم اینکه ،  در نظر داشته باشید  در خرید مجدد از یک طرح و رنگ با توجه به اینکه سفارشات از طاقه و پارتی مختلف برش می خورد،  امکان اختلاف رنگ زیاد است ، بنابراین در متراز مورد نیاز دقت فرمایید که کلیه سفارشات خود از یک طرح و رنگ را، در یک زمان ثبت کنید.

2- سفارشات تهران از طریق پیک و دیگر استان و شهرستان ها ،  بوسیله حمل و نقل تیپاکس یا چاپار ارسال می گردد و هزینه ارسال نیز به عهده خود خریدار می باشد.

3- کلیه سفارشات همان روز و یا حداکثر یکروز کاری بعد از ثبت سفارش ارسال می گردد.

4- قواره های چاپی بدلیل ارسال برای چاپ و آماده شدن با توجه به ترافیک نوبت چاپ ، بین 4 الی 7 روز زمان می برد بنابراین در سفارشات خود در نظر داشته باشید.

5- در صورت کسری بودن اجناس در همان روز و یا مشکل درسفارش حتما از طریق پیامک یا تماس با خریدار هماهنگ می شود.

6- اجناس فقط در صورت خرابی قابل مرجوع شدن است و استرداد وجه پس از مرجوع و تحویل گرفتن ، انجام می شود.

7- با توجه به اینکه سفارشات از روی عکس داده می شود امکان 10 درصد اختلاف رنگ با خود پارچه وجود دارد ، لطفا در صورت شک و تردید ، در سفارش خود دقت کند ، چون پس از سفارش امکان مرجوع شدن نیست.

8- قابل توجه : پارچه هایی که در سایت به عنوان عرض 3 درج شده ، عرض آنها ما بین 2/8  الی 3 متر و پارچه هایی که عرض 1/5 متر درج شده ،عرض آنها ما بین 1/4 تا 1/5 متر می باشد.

9- پنل های آماده شامل قواره پارچه عرض 140 در ارتفاع 280 سانت که در حالت دوخت و پانچ پهنای 60 الی 80 سانت را پوشش می دهند.

10-با توجه به اینکه خرید از کارخانه ها در بازه زمان های مختلف امکان چند درصدی اختلاف رنگ در هر پارتی خرید دارد ، لطفا در متراژ های خرید خود دقت فرمایید که سفارشات خود را در یک زمان ثبت کنید تا از یک طاقه برش و ارسال شود ، زیرا در خرید مجدد از یک طرح و رنگ امکان زیاد دارد که از طاقه و پارتی مختلف پارچه برش بخورد و اختلاف رنگ دارد و قابل مرجوع نمی باشد.

نظر خود را بگذار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *